"Шкода, що скасували": Тренер Валенсії висловився про незарахований гол Яремчука

Наставник "кажанів" вважає, що забитий м'яч простимулював би українця до нових досягнень.
2023 г., 24 жовтня, 11:35
Роман Яремчук / Getty Images

Головний тренер Валенсії Рубен Бараха оцінив гру нападаючого Романа Яремчука в матчі десятого туру іспанської Ла Ліги проти Кадіса, в якому "кажани" здобули перемогу з рахунком 2:0.

Український форвард вийшов на заміну на 75-й хвилині зустрічі та через три хвилини відзначився голом, але взяття воріт було скасоване через офсайд.

"Коли він вийшов на поле, він робив усе добре. Він виконував те, що мав, відтягуючись у глибину поля, а потім шукаючи вільні зони.

Шкода, що його гол скасували, бо це був би імпульс, якого він потребує. Він гравець, який може дати нам те, що треба, завершуючи навіси", - наводить слова Барахи офіційний сайт Валенсії.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Яремчук взяв участь у чотирьох матчах у складі Валенсії і поки результативними діями не відзначився.

Раніше повідомлялося, що Яремчук подешевшав після оновлення цін на гравців на Transfermarkt.