Саарбрюккен - Баварія 2:1 відео голів і найкращих моментів матчу 01.11.2023

До вашої уваги огляд сенсаційного кубкового поєдинку.
2023 г., 2 листопада, 01:18
Саарбрюккен переміг Баварію / Getty Images

У середу, 1 листопада, Баварія зустрічалася на виїзді із Саарбрюккеном у рамках 1/16 фіналу Кубка Німеччини.

Команда Томаса Тухеля припинила боротьбу за трофей вже на цій стадії турніру, зазнавши сенсаційної поразки 1:2 від представника третього дивізіону країни.

Мюнхенцям досить швидко вдалося відкрити рахунок у протистоянні, коли на 16-й хвилині відзначився Томас Мюллер. Проте перед перервою Патрік Зонтгаймер відновив паритет.

У другій половині зустрічі Баварія не спромоглася дотиснути суперника, а Саарбрюккен своїм вирішальним моментом скористався. У компенсований до матчу час Марсель Гаус після передачі з флангу до штрафного майданчика розстріляв ворота Мануеля Ноєра.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Саарбрюккен - Баварія в 1/16 фіналу Кубка Німеччини:

Саарбрюккен - Баварія 2:1

Голи: Зонтгаймер, 45+1, Гаус, 90+6 - Мюллер, 16

Саарбрюкен: Шрайбер, Ріццуто, Уаферро (Цивея, 71), Бедер, Цайц, Гаус, Рабіхич (Шмідт, 72), Зонтгаймер (Брюнкер, 83), Наіфі, Ді Мікеле Санчес (Кербер, 67), Штеле (Біада, 67).

Баварія: Ноєр, Сарр (Гнабрі, 60), де Лігт (Лаймер, 25), Кім Мін Чже, Девіс, Кімміх, Кретціг (Мусіала, 60), Мюллер, Сане (Коман, 60), Шупо-Мотінг, Тель.

Попередження: Цайц 10, Шупо-Мотінг 40, Зонтгаймер 72, Гаус 82.

Джерело: MEGOGO