"Помер на 20 хвилин": лідер Челсі відвідав фаната, у якого стався серцевий напад під час гри з Ман Сіті

Рис Джеймс зробив зворушливий жест.
2023 г., 18 листопада, 11:20
Ріс Джеймс / Getty Images

У рамках крайнього матчу чемпіонату Англії Челсі на своєму полі зіграв в результативну нічию з Манчестер Сіті (4:4).

Під час поєдинку у вболівальника лондонського клубу стався серцевий напад. Він був клінічно мертвий протягом 20 хвилин, перш ніж медикам вдалося врятувати йому життя. Зараз він перебуває в лікарні, проходячи реабілітацію.

Капітан Челсі Ріс Джеймс підтримав пацієнта лікарні, відвідавши його.

"Я відвідав лікарню, щоб побачити вболівальника Челсі, у якого стався серцевий напад під час нашої гри з Манчестер Сіті. Він був мертвий протягом 20 хвилин, і медикам вдалося врятувати йому життя. Він сильна людина з чудовою сім'єю, я так радий, що він одужує.

Життя таке дорогоцінне і непередбачуване. У будь-який момент може трапитися що завгодно, тому насолоджуйтеся кожним моментом, навіть коли справи йдуть важко. Будьте добрі і завжди проявляйте любов, ніколи не знаєш, через що проходять люди або що їх чекає за рогом", - написав Джеймс у соціальних мережах.

Раніше повідомлялося, що колишній голкіпер Ліверпуля зізнався, що в нього була наркотична залежність.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Челсі Манчестер Сіті