Райо Вальєкано - Барселона: результат матчу

Автогол дозволив каталонцям уникнути поразки.
2023 г., 25 листопада, 17:02
Райо Вальєкано - Барселона / Getty Images

У суботу, 25 листопада, Райо Вальєкано приймав удома Барселону.

У перші півгодини господарі сильно тиснули Барсу, створюючи момент за моментом, але Пенья діяв упевнено, у каталонців же за хоч якусь гостроту відповідав здебільшого тільки Ямаль. Однак на 39-й хвилині господарі все ж таки відкрили рахунок завдяки хаосу в штрафному після стандарту.

А ось у другому таймі Барселона нарешті почала атакувати по-серйозному, але довести справу до забитого гола ніяк не вдавалося. Увесь тайм каталонці тиснули, але забити вдалося лише на 82-й хвилині і лише завдяки автоголу захисника. 1:1, БАрселона знову рятується в самому кінці матчу.