Луго - Атлетіко 1:3 огляд та результат матчу Кубка Іспанії 06.01.2024

Підопічні Сімеоне впевнено пробилися до наступного етапу турніру.
6 січня, 18:52
Луго - Атлетіко / Getty Images

У суботу, 6 січня, у рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії Луго приймав Атлетіко. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:1.

Мадридці досить швидко забили, проте господарі також не залишалися осторонь, відновивши паритет під завісу провал тайму.

Вже у другій половині гри за справу взявся Мемфіс Депай. Нідерландець відзначився дублем, який приніс його команді перемогу.

У свою чергу, для Атлетико цей тріумф став вкрай важливим, адже "матрацники" таким чином перервали серію з невдач на виїзді в рамках Іспанії.