"Це божевілля": Де Брюйне прокоментував свій внесок у перемогу над Ньюкаслом

Кевін розповів, що поки не готовий грати весь матч, але викладатися на 100% у кінцівці може.
13 січня, 22:29
Кевін де Брюйне / Getty Images

Хавбек Ман Сіті Кевін де Брюйне поділився думками про свій перформанс в переможному матчі проти Ньюкасла (2:3) .

Нагадаємо, Кевін вийшов за рахунку 1:2 і забив гол, а також віддав гольову передачу.

Де Брюйне заявив, що скучив за такими емоціями.

"Чесно кажучи, я смертельно втомлений. Це було божевілля. Я сумував за цим, чи знаєте. У мене була серйозна травма, і мені потрібен був час. Я багато працював, і щоб вийти на цей стадіон, мені знадобилося більше сили волі, ніж будь-чого ще, але це було божевілля.

На даний момент я не можу робити це протягом 90 хвилин, але я можу працювати протягом 20/25 хвилин. Це не може бути погано!", - сказав бельгійський півзахисник.