Атлетіко - Реал 4:2 відео голів та огляд Кубка Італії 19.01.2024

"Матрацники" здобули вкрай непросту перемогу над принциповим суперником.
19 січня, 08:52
Атлетіко - Реал / Getty Images

У четвер, 18 січня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії Атлетіко, який проймав Реал. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 4:2.

Щодо забитих м'ячів, то Антоніо Рюдігер відзначився невдалою грою головою, віддавши гольову передачу на Самуеля Ліно. Лунін намагався врятувати ворота, але гол "матрацників" все одно відбувся. Далі Облак невдало відбив м'яч подачі зі штрафного, подарувавши ще один гол.

У другому таймі Реал припустився помилки, і Мората скористався, забивши м'яч у порожні ворота. Незважаючи на перевагу володіння м'ячем, команда Анчелотті забила наприкінці гри зусиллями Хоселу.

Овертайм почався з помилки Вінісіуса Жуніора, після якої Грізман ударив у дальній верхній кут, не залишивши шансів Луніну. Забитий гол Родріго Рікельме поставив крапку у грі.

Відеоогляд матчу Атлетіко - Реал:

Статистика матчу Атлетіко - Реал 1/8 фіналу кубку Іспанії

Атлетіко - Реал 4:2 (після д.р.)
Голи: Ліно, 39, Мората, 57, Грізманн, 100, Рікельме, 119 - Облак, 45+1 (аг), Хоселу, 82.

Очікувані голи (xG): 3,11 - 2,00
Володіння м'ячем: 43% - 59%
Удари: 18 - 17
Удари у ворота: 12 - 9
Фоли: 21 - 13

Атлетіко: Облак - Хіменес, Вітсель, Ермосо - Льоренте (Барріос, 99), Де Пауль (Аспілікета, 106 (Савич, 116)), Коке, Сауль (Моліна, 56), Ліно (Рікельме, 90+2) - Мората ( Депай, 99), Грізманн.

Реал: Лунін - Карвахаль, Рюдігер, Начо (Себальос, 106), Менді (Діас, 66) - Модріч (Кроос, 66), Вальверде (Чуамені, 73), Камавінга (Гарсія, 106), Беллінгем - Родріго (Хоселу, 82), Вінісіус.

Попередження: Мората, Ермосо, Де Пауль, Коке, Грізманн, Вітсель - Вінісіус, Камавінга, Діас, Чуамені, Беллінгем, Карвахаль.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!