Руан - Монако 1:1 (по пен. 6:5): огляд матчу та результат гри 08.02.2024

Вперше з 1999 року Руан виступить у чвертьфіналі турніру.
9 лютого, 00:34
Руан / Getty Images

У четвер, 8 лютого, на Стад Робер Діошон пройшов матч 1/8 фіналу кубка Франції, в якому зійшлися Руан та Монако.

Хоча монегаски і прибули на поєдинок в основному складі, колектив третього за силою французького дивізіону практично нічим не поступався представнику Ліги 1.

На 35-й хвилині Фоларін Балогун вивів гостей уперед, реалізувавши пенальті. Проте господарі поля встигли відігратися ще до перерви – Клеман Бассен відзначився голом у роздягальню.

Після перерви підопічні Адді Хюттера спробували не довести справу до серії післяматчевих пенальті, але їм це не вдалося.

І не дарма вони хотіли уникнути пенальті, адже вони там поступилися! Хоча все йшло до того, що Монако переможе: після чотирьох спроб Монако вів 4:3. Однак після того, як Руан зрівняв рахунок, Балогун не зміг реалізувати вирішальний удар.

Потім Руан був точний обидва рази, в той час як Магнес Акліуш припустився промаху, який коштував його команді путівки до 1/4 фіналу. Руан зіграє у чвертьфіналі 21-й раз у своїй історії і вперше з 1999 року.