Евертон - Крістал Пелас 1:1: огляд матчу та результат гри 19.02.2024

Олівер Гласнер спостерігав із трибун за тим, як його нова команда наприкінці матчу втратила переможний результат.
20 лютого, 00:03
Джодан Айю та Віталій Миколенко / Getty Images

У понеділок, 19 лютого, у Ліверпулі на Гудісон Парк програму 25-го туру АПЛ закривали Евертон та Крістал Пелас.

Гості розпочинали цю гру без Роя Годжсона, який не тільки залишається у лікарні, а ще й втратив посаду головного тренера. Його місце після цього поєдинку займе Олівер Гласнер.

У першому таймі команди не створили багато моментів, та й на гол вони ніяк не награли, тому на перерву вони йшли за нулів на табло.

Ситуація змінилася на краще по ходу другого тайму.

На 66-й хвилині Джордан Айю отримав м'яч практично на кутку штрафної "ірисок" і пробив у дальній кут. Віталій Миколенко спробував заблокувати удар, однак це не врятувало його команду від пропущеного голу.

Джерело: Getty Images

Але господарі поля не дозволили Крістал Пелас виграти без головного тренера на лаві запасних.

За шість хвилин до кінця основного часу Двайт МакНіл навісив з кутового, а Амаду Онана виграв верхову боротьбу і головою замкнув подачу - Сем Джонстон, вийшовши з воріт, не зумів кулаком влучити по м'ячу.

Вже у доданий час команда Шона Дайча могла вирвати перемогу, але Бету не зумів як слід пробити головою після навісу Миколенка.

Зрештою команди розписали нічию 1:1, набравши по одному балу. Евертон з 20-ма очками піднявся із зони вильоту на 17-е місце, а Крістал Пелас вийшов на 15-й рядок таблиці АПЛ, маючи 25 очок.