Жирона - Бетіс 3:2: огляд матчу та результат гри 31.03.2024

Каталонський клуб кров'ю і потім виборов три очки.
31 березня, 19:16
Жирона - Бетіс / Getty Images

У неділю, 31 березня, у рамках 30-го туру Ла Ліги Жирона приймала Бетіс. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

У цій грі феєрії всього два футболісти, одним із яких був українець. Артем Довбик на 36-й хвилині відзначився з 11-метрової позначки, а під завісу тайму його візаві Вілліан Жозе відновив паритет.

Джерело: Getty Images

У другому таймі український форвард знову забив, але вже з гри, проте бразилець із табору "огірків" йшов п'ятами. Все ж таки ветеран Крістіан Стуані пізнім голом приніс своїй команді перемогу.

Зазначимо, хавбек Жирони Віктор Циганков також вийшов у старті в цій грі, проте так і не зумів відзначитись результативними діями.

Після 30 турів Ла Ліги Жирона посідає третє місце з 65 балами, а Бетіс йде на сьомому рядку, набравши 42 очки.