Легенда Баварії відреагував на сенсаційний програш абсолютному новачку Бундесліги

Томас Мюллер констатував очевидний усім факт.
7 квітня, 01:12
Томас Мюллер / Getty Images

Півзхисник мюнхенської Баварії Томас Мюллер відреагував на сенсаційну поразку від Гайденгайма.

За словами Мюллера, "червоні" перебувають в далеко не найкращій фазі в історії клубу, і це всі прекрасно розуміють.

"Те, що ми перебуваємо не в найкращій фазі в історії клубу, зрозуміло всім. Гра складалася з двох різних таймів: ми вели 2:0, потім довгий навіс привів суперника до воріт. Те, як ми захищались, точно не було шедевром.

Потім у другому таймі ми вже не були достатньо хорошими в атаці. Ми мали гарні моменти, але не змогли їх реалізувати. Зрештою, Гайденгайм перевернув ситуацію, а ми більше не забили.

Зараз ми не можемо змінити результат. Безглуздо продовжувати нарікати один на одного. У вівторок викладемось на повну", – сказав німецький хавбек.

Зазначимо, що Томас в цьому матчі встановив рекорд мюнхенців серед польових гравців і майже впритул наблизився до абсолютного рекорду.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Баварія Томас Мюллер