Мец - Сент-Етьєн 2:2 огляд та результат матчу 02.06.2024

"Гаряча" зустріч завершилася на користь "святих".
2 червня, 20:40
Мец - Сент-Етьєн / Getty Images

У неділю, 2 червня, у рамках матчу за збереження прописки в Лізі 1 Мец приймав Сент-Етьєн. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Вже на самому старті гри господарі залишилися у меншості після грубого фолу нападаючого Папа Діалло. При цьому цей розклад не завадив "бордовим" двічі забити у ворота суперника у першому таймі, наблизившись до тріумфу.

Джерело: Getty Images

Гості також не сиділи осторонь, досить швидко відігравши один м'яч. Після цього вони стали контролювати гру, створюючи чимало моментів біля чужих воріт, але гола так і не було видно.

Зрештою, справа дійшла до екстра тайму, де "святі" змогли наприкінці забити і вирвати путівку до вищого елітного дивізіону.