Челсі з Мудриком здобув розгромну перемогу, Арсенал із Зінченком програв Ліверпулю

Англійські команди українців завершили спаринги з протилежними результатами.
1 серпня, 09:48
Челсі здобув розгромну перемогу / Getty Images

Лондонський Челсі в Атланті, США провів товариський матч із мексиканською Америкою.

Підопічні Енцо Марески розгромили суперника 3:0. Уже на початку зустрічі рахунок у поєдинку ударом з одинадцятиметрової позначки відкрив Крістофер Нкунку, перевагу "синіх" подвоїв Марк Гію, а у другому таймі Ноні Мадуеке також реалізував пенальті.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик розпочав матч у запасі та з'явився на полі на 62-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінга.

Челсі - Америка 3:0

Голи: Нкунку, 2 (пен.), Гію, 21, Мадуеке 79 (пен.)

Володіння м'ячем: 45% - 55%
Удари: 24 - 10
Удари у площину: 10 - 2
Кутові: 6 - 5
Фоли: 14 - 12
Атаки: 72 - 93

У ще одному спарингу у Філадельфії Ліверпуль здобув перемогу над лондонським Арсеналом.

Усі голи у поєдинку припали на перший тайм: на забиті м'ячі Мохамеда Салаха та Фабіу Карвалью "каноніри" відповіли результативним ударом Кая Гаверца.

Джерело: Getty Images

Українець Олександр Зінченко розпочав матч у стартовому складі Арсенала та був замінений на 70-й хвилині.

Ліверпуль - Арсенал 2:1

Голи: Салах, 13, Карвалью, 34 - Гаверц, 40

Володіння м'ячем: 41% - 59%
Удари: 11 - 12
Удари у площину: 4 - 2
Кутові: 1 - 6
Фоли: 14 - 6
Атаки: 79 - 106

Раніше повідомлялося, що Лунін не вберіг Реал від поразки в спарингу з Міланом.