Майбутні суперники України: Грузія розгромила Чехію в матчі-повторенні групового етапу Євро-2024

"Хрестоносці" здобули максимально впевнену перемогу вдома.
7 вересня, 21:04
Хвіча Кварацхелія

В рамках 1-го туру Ліги Націй Грузія зустрілась з Чехією.

Колектив Віллі Саньоля достатньо легко розгромив суперника з рахунком 4:1.

Рахунок було відкрито в першому таймі. Хвіча Кварацхелія реалізував пенальті, а всі інші голи були забиті після перерви.

В другій 45-хвилинці "хрестоносці" відправили 3 м'яча в ворота суперника за 13 хвилин. Забивали Гіоргі Чакветадзе, Жоржес Мікаутадзе та Гіоргі Кочорашвілі. Єдиний гол за Чехію забив Лукаш Калвах.

Зазначимо, що ці ж команди зустрічались на груповому етапі Євро-2024. Тоді матч завершився з рахунком 2:2.

Варто також сказати, що Грузія і Чехія є суперниками збірних України та Албанії в Лізі Націй.

Статистика матчу Ліги націй Грузія - Чехія

Грузія - Чехія 4:1

Голи: Кварацхелія (пен), 33, Чакветадзе, 53, Мікаутадзе, 56, Кочорашвілі, 66 - Калвах, 80

xG: 2.41 - 0.61
Удари: 12 - 10
Удари в площину воріт: 6 - 5
Володіння м'ячем: 45% - 55%

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Грузія Чехія Ліга націй