Кочергін здобув для Ракува перемогу над Астаною в кваліфікації Ліги конференцій

Українець записав на свій рахунок єдиний гол у поєдинку.
2022 г., 28 липня, 21:11
Владислав Кочергін / twitter.com/Rakow1921

Український півзахисник Владислав Кочергін допоміг польському Ракуву подолати другий раунд кваліфікації Ліги конференцій.

У матчі-відповіді з Астаною колишній гравець луганської Зорі забив єдиний гол, відзначившись на 16-й хвилині зустрічі, та здобув для своєї команди мінімальну перемогу над казахстанським опонентом.

Український хавбек вийшов на матч у стартовому складі та був замінений на 78-й хвилині.

Зазначимо, що у першому матчі проти Астани Ракув здобув розгромну перемогу з рахунком 5:0, а Кочергін також записав на свій рахунок забитий м'яч.

У третьому раунді кваліфікації Ліги конференцій Ракув зіграє з переможцем протистояння між словацьким Спартаком Трнава та валлійським Ньютауном.