Вадуц - Дніпро-1 1:2 Відео голів та огляд матчу Ліги конференцій

Представляємо вашій увазі відео голів та найкращих моментів поєдинку, в якому українці здобули перемогу.
2022 г., 14 жовтня, 00:48
Вадуц - Дніпро-1 / СК Днепр-1

У четвер, 13 жовтня, у Ліхтенштейні відбулася зустріч Вадуца та Дніпра-1 у рамках четвертого туру групового етапу Ліги конференцій. Перемогу у матчі святкував український колектив із рахунком 2:1.

У першому таймі Яніс Амаш вивів команду Олександра Кучера вперед, проте через п'ять хвилин господарі поля зрівняли рахунок. Лише у доданий арбітром час до другого тайму перемогу для Дніпра-1 вирвав Артем Довбик.