Полісся - Олімпія 1:2: огляд матчу та результат гри 01.08.2024

Житомирський клуб припинив свій шлях Лігою конференцій на першому ж супернику.
1 серпня, 20:55

У четвер, 1 серпня, у польському Глівіце відбувся матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, у якому зійшлися Полісся та Олімпія.

У першій грі словенський колектив досить легко здобув перемогу з рахунком 2:0, а тому перед українцями стояло завдання відіграти гольовий дефіцит.

І на першій же хвилині гравці житомирського клубу взялися за це завдання. Богдан Кушніренко відзначився історичним для Полісся голом, вивівши свою команду вперед.

Однак зовсім скоро рахунок знову був рівний, оскільки гравці Полісся дозволили своїм опонентам почуватися занадто вільно.

Лише одне закидання вперед на Рауля Флоруца, і той легко обіграв Едуарда Сарапія та пробив у ближній кут.

Це був удар по підопічних Імада Ашура, які помітно зменшили оберти. Після перерви вони стали активнішими (почасти тому що так дозволив суперник, який грав за рахунком).

Загалом Полісся грало куди краще, ніж у першому матчі, але цього виявилося недостатньо. До того ж, уже в доданий час словенці вирвали перемогу не без допомоги Олега Кудрика, який не впорався з досить простим ударом.

У підсумку суддя зафіксував рахунок 1:2 і завершення єврокубкової кампанії для українського клубу.

У єврокубках залишилися Шахтар, Кривбас і Динамо, яке днем раніше ще раз розгромило Партизан.