Австрія - Франція 1:1 Відео голів і огляд матчу Ліги націй

До вашої уваги найяскравіші моменти поєдинку національних збірних.
2022 г., 11 червня, 00:58
Австрія та Франція завершили матч внічию / Getty Images

У п'ятницю, 10 червня, збірна Австрії у рамках третього туру групи 1 Дивізіону А Ліги націй приймала на своєму полі Францію.

Чинні чемпіони світу та переможці Ліги націй не зуміли впоратися з господарями поля, вирвавши лише нічию 1:1 під кінець зустрічі.

Команда Дідьє Дешама пропустила у першому таймі від Андреаса Ваймана та змогла зрівняти рахунок лише на 83-й хвилині зусиллями Кіліана Мбаппе.

Збірна Франції після трьох матчів без перемог і з двома очками посідає останнє місце у квартеті А1. Лідирує в групі Данія з шістьма балами, а Австрія та Хорватія набрали по чотири пункти.