Норвегія - Швеція 3:2 відео голів та огляд матчу Ліги націй

Дублем у цьому поєдинку відзначився зірковий форвард збірної Норвегії Ерлінг Голанд.
2022 г., 13 червня, 09:23
Норвегія - Швеція: відео голів / Getty Images

У рамках четвертого туру Ліги націй збірна Норвегії обіграла Швецію з рахунком 3:2.

Норвежці забили першими на 10-й хвилині поєдинку зусиллями Ерлінга Голанда, а потім він подвоїв перевагу своєї команди, реалізувавши пенальті на 54-й хвилині.

Через вісім хвилин Еміль Форсберг відіграв один м'яч, але норвежці знову збільшили перевагу завдяки голу Александера Серлотта.

У компенсований час Віктор Дьєкереш вразив ворота норвежців, але це не врятувало збірну Швеції від поразки.