Флік - про поразку від Угорщини: Цей матч розплющив нам очі

Тренер збірної Німеччини проаналізував невдалий виступ своїх підопічних.
2022 г., 24 вересня, 10:52
Ганс-Дітер Флік / Getty Images

Головний тренер збірної Німеччини Ганс-Дітер Флік прокоментував домашню поразку від Угорщини (0:1) у матчі Дивізіону А Ліги націй.

"Цей матч розплющив нам очі, але краще зараз, ніж якби це сталося на чемпіонаті світу.

Ми дійсно погано грали в першому таймі, ми не були досить активні, нам не вистачало впевненості та ми припустилися занадто багатьох простих помилок.

Другий тайм був кращим, але ми не створили достатньо моментів", - наводить слова Фліка офіційний сайт УЄФА з посиланням на ZDF.

Після цієї перемоги Угорщина із десятьма очками очолює свою групу, випереджаючи Італію на два пункти. Німеччина йде третьою із шістьма балами, а Англія з двома очками достроково вилетіла з Дивізіону А.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голу і огляд матчу Ліги націй Німеччина - Угорщина (0:1).