Тимчик відзначився дебютним голом за збірну України

Гол гравця Динамо дозволив нашій команді заволодіти перевагою у грі з вірменами.
2022 г., 24 вересня, 16:55
Олександр Тимчик / ФК Динамо Киев

У Єревані на Республіканському стадіоні імені Вазгена Саркісяна в рамках п'ятого туру групового етапу Ліги націй зійшлися Вірменія та Україна.

Команда Олександра Петракова пішла на перерву з мінімальною перевагою у рахунку завдяки єдиному голу у виконанні Олександра Тимчика.

Варто зазначити, що для правого захисника київського Динамо це взяття воріт стало дебютним у складі збірної України. Зробив він це у своїй одинадцятій грі за національну команду.

За збірну України Тимчик дебютував 3 вересня 2020 року у матчі Ліги націй проти Швейцарії (2:1). Олександр провів на полі усі 90 хвилин.

Нагадаємо, що стежити за подіями поєдинку можна на ISPORT завдяки текстовій онлайн-трансляції.