Ярмоленко оформив дубль за Аль-Айн і завершив чемпіонат з 11-ма голами в активі

Український вінгер двічі відзначився в заключному матчі, а команда Реброва фінішувала другою в лізі.
2023 г., 12 травня, 20:12
Андрій Ярмоленко / twitter.com/alainfcae

У п'ятницю, 12 травня, Аль-Айн на чолі з Сергієм Ребровим провів заключний матч чемпіонату ОАЕ нинішнього сезону, зустрівшись на своєму полі з Аль-Батаехом.

Господарі поля розібралися з суперником із нижньої частини турнірної таблиці, здолавши його з рахунком 5:2, а розгромну перемогу своїй команді допоміг здобути Андрій Ярмоленко, який оформив дубль.

Український вінгер відкрив рахунок у поєдинку, коли вже на другій хвилині чудовим обвідним ударом з лінії штрафного майданчика відправив м'яч під дальню стійку.

На 60-й хвилині Ярмоленко вдруге засмутив суперника, вразивши порожні ворота після помилки голкіпера.

Загалом український вінгер провів за Аль-Айн 31 матч у всіх турнірах, а чемпіонат завершив із 11 голами та шістьма результативними передачами в активі.

Аль-Айн фінішував у чемпіонаті ОАЕ на другому місці, набравши 54 бали. Чемпіоном став Шабаб Аль-Ахлі, який має стільки ж очок, але поки зіграв на один матч менше і випереджає команду Реброва за додатковими показниками.

Зазначимо, що контракт Ярмоленка з Аль-Айном завершується у червні 2023 року і, як повідомлялося раніше, клуб не планує продовжувати договір із українцем.

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...