Гол українця Костишина допоміг американському Ель-Пасо уникнути поразки

Український хавбек чудовим дальнім ударом зрівняв рахунок у матчі регулярного чемпіонату.
2023 г., 18 червня, 10:22
Денис Костишин / eplocomotivefc.com

Український півзахисник Ель-Пасо Локомотив Денис Костишин допоміг своїй команді уникнути поразки у матчі ЮСЛ - другого за силою дивізіону США.

Українець вийшов на поле у стартовому складі в поєдинку регулярного чемпіонату з Тампа-Бей Раудіс (1:1) і в середині другого тайму зрівняв рахунок у зустрічі.

На 63-й хвилині матчу Костишин ефектним дальнім ударом із-поза меж штрафного майданчика поклав м'яч точно у правий нижній кут воріт.

Зазначимо, що всього український півзахисник у нинішньому чемпіонаті провів за Ель-Пасо 15 матчів, забивши чотири голи та віддавши дві результативні передачі.

Наразі Ель-Пасо лідирує у турнірній таблиці Західної конференції ЮСЛ.

Нагадаємо, раніше Костишин виступав за Дніпро, Колос та Олександрію. В Ель-Пасо українець перейшов у грудні минулого року, підписавши контракт на один сезон.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: США Денис Костишин