Ліга Європи. Група Е: Манчестер Юнайтед обіграв Реал Сосьєдад, Коваль переміг Безуса

Завершились перші матчі останнього туру групового раунду єврокубку.
2022 г., 3 листопада, 21:54
Алехандро Гарначо та Кріштіану Роналду / Getty Images

У четвер, 3 листопада, у Сан-Себастьяні на Аноєті в рамках шостого туру групового етапу Ліги Європи Реал Сосьєдад приймав у гостях Манчестер Юнайтед. Перемогу святкував клуб із Англії з рахунком 1:0.

Єдиний гол зустрічі відбувся на 17-й хвилині, коли Алехандро Гарначо забив свій дебютний гол у дорослому футболі, який став ще й рекордним.

"Червоні дияволи" намагалися забити другий м'яч, який дозволив би їм обійти іспанців у таблиці за рахунок кращої різниці голів, проте ті вистояли і саме баски вирушають безпосередньо до 1/8 фіналу, а манкуніанці будуть змушені зіграти на стадії 1/16.

Реал Сосьєдад - Манчестер Юнайтед 0:1
Гол: Гарначо, 17.

Реал Сосьєдад: Реміро - Горосабель (Елустондо, 58), Ле Норман, Пачеко, Ріко - Марін (Наварро, 58), Субіменді, Меріно, Мендес (Субельдія, 83) - Серлот (Аргоїтіа, 82), Фернандес (Гевара, 73).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Далот, Лінделеф (МакТоміней, 58), Мартінес, Шоу - Каземиро, Еріксен (Фред, 83), Фернандеш, ван де Бек (Решфорд, 58), Гарначо (Магвайр, 83) - Роналду.

Попередження: Мендес, Фернандес - Мартінес, Роналду, Далот.

У паралельній зустрічі групи Е відбувалося невелике українське протистояння команд Максима Коваля та Романа Безуса. Як і у разі першого поєдинку, найсильнішим виявився колектив колишнього голкіпера Динамо – Шериф мінімально переміг Омонію 1:0.

Переможний гол був забитий наприкінці матчу. Тільки на 88-й хвилині господарі поля зуміли вирвати перемогу. За підсумками групового етапу Шериф вирушить до Ліги конференцій.

Шериф - Омонія 1:0
Гол: Аканбі, 88.