Славія - Дніпро-1 3:0: огляд матчу та результат гри 10.08.2023

Команда Олександра Кучера примудрилася за чисельної переваги грати гірше за суперника і навіть пропустити.
2023 г., 10 серпня, 21:59
Славія - Дніпро-1 / СК Днепр-1

У четвер, 10 серпня, у Празі на Фортуна Арені відбувся перший матч протистояння третього відбіркового раунду Ліги Європи, в якому зійшлися місцева Славія та Дніпро-1.

На жаль, український колектив нічого не зумів вдіяти зі своїм чеським опонентом, поступившись із розгромним рахунком 0:3.

Не можна сказати, що дніпрянам якось не пощастило чи їх засудили. Просто команда була не готова до цієї гри.

Вже на п'ятій хвилині господарі поля вийшли вперед: Масопуст з правого флангу прострілив у штрафний майданчик, а Шранц ударом у дотик відправив м'яч повз Якова Кінарейкіна.

Джерело: скриншот

У Дніпра-1 не виходило абсолютно нічого. Команда навіть не могла завдати удару у бік воріт Славії, яка під кінець тайму подвоїла перевагу.

Після подачі з кутового ван Бюрен головою відправив м'яч на дальню штангу, де той самий Шранц, набігаючи, розстріляв Кінарейкіна.

На старті другої половини у команди Олександра Кучера з'явився чудовий шанс повернутися у гру.

У центрі поля Огбу вирішив високо піднятою ногою обробити м'яч, але він не взяв до уваги те, що перед ним був Олексій Гуцуляк, який потрапив під удар - суддя показав центрбеку Славії пряму червону картку.

Але це взагалі аж ніяк не допомогло українській команді. Не можна говорити про те, щоб навіть вирвати нічию, якщо ти завдаєш першого удару по воротах лише на 85-й хвилині, а перший удар у площину - на 90+1-й.

У той самий час празький колектив грав так, ніби й не було ніякого вилучення. А тому третій гол у виконанні Валлема не став сюрпризом.

У результаті Славія навіть у меншості розгромила Дніпро-1, який практично втратив усі шанси зустрітися із луганською Зорею у наступному раунді кваліфікації Ліги Європи.