Ліверпуль - Тулуза 5:1 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи 26.10.2023

До вашої уваги відеоогляд матчу.
2023 г., 27 жовтня, 00:52
Ліверпуль - Тулуза / Getty Images

У четвер, 26 жовтня, у рамках третього туру групового етапу Ліги Європи Ліверпуль зустрічався із Тулузою.

У перші 16 хвилин гри команди встигли обмінятися забитими м'ячами, після чого господарі взялися за розгром менш іменитого опонента. За підсумками 45-хвилин мерсисайдці вели у два голи.

У другому таймі стався найкумедніший епізод матчу, в якому Давін Нуньєс пройшов сам із м'ячем майже з центру поля, обігравши на шляху всіх опонентів, але не влучив у порожні ворота. Одноклубник врятував партнера від ганьби, добивши м'яч із не такої зручної позиції.

Точку в цій грі поставив лідер Ліверпуля Мохамед Салах, забивши на 90+3 хвилині.

До вашої уваги відеоогляд матчу:

Момент з Нуньєсом на 09:12.

Статистика матчу Ліверпуль - Тулуза третього туру Ліги Європи

Ліверпуль - Тулуза 5:1
Голи: Діогу Жота, 9, Ендо, 30, Нуньєс, 34, Гравенберх, 65, Салах, 90+3 - Даллінга, 16

• Володіння м'ячем: 63% -37%
  • Очікувані голи (xG): 2.79 – 0.93