Молодіжна збірна України завершила груповий етап відбору на ЧЄ-2023 перемогою над Вірменією

Тепер на підопічних Руслана Ротаня чекає плей-офф, де вони намагатимуться пробитися на турнір.
2022 г., 12 червня, 19:53
Молодіжна збірна України / УАФ

У неділю, 12 червня, в Армавірі на місцевому стадіоні відбувся останній матч групового етапу відбору чемпіонату Європи 2023 серед молодіжних збірних Вірменії та України. Зустріч завершилася переконливою перемогою нашої команди з рахунком 2:0.

У першому таймі команди обійшлися без голів, але вже на старті другої половини після проведених замін українська збірна вийшла вперед – відзначився Ельдар Кулієв.

За 20 хвилин до кінця поєдинку Костянтин Вівчаренко влучним ударом закрив усі питання про переможця, встановивши остаточний рахунок.

Збірна України посіла з майже дворазовим запасом друге місце, поступившись Францією три очки. Через те, що серед усіх команд, які посіли у своїх групах друге місце, найкращою стали швейцарці, команді Руслана Ротаня доведеться пробиватися на турнір через плей-офф.

Вірменія – Україна 0:2
Голи: Кулієв, 50, Вівчаренко, 68.

Вірменія: Карапетян – Симонян, Губасарян, Казарян, Манукян (Галстян, 77) – Шагоян, Хамоян, Григорян (Акопян, 77) – Агасарян (Мкртчян, 59), Оганесян (Тарахчян, 70), Мірзоян.

Україна: Фесюн – Капінус (Сич, 46), Таловерів (Дубко, 69), Біль, Вівчаренко – Брагару (Хлань, 46), Желізко, Білошевський (Судаков, 46) – Кухаревич (Олефіренко, 59), Супряга, Кулієв.

Попередження: Хамоян, Акопян, Галстян – Вівчаренко.

Днем раніше головна команда нашої країни розгромила Вірменію у матчі Ліги націй.