Антверпен - Динамо 2:1 Відео голів і огляд товариського матчу

До вашої уваги найкращі моменти контрольного поєдинку за участю київської команди.
2022 г., 16 липня, 12:51
Динамо програло Антверпену / twitter.com/official_rafc

У п'ятницю, 15 липня, київське Динамо провело товариський матч із бельгійським Антверпеном.

В останньому спарингу перед протистоянням із Фенербахче в кваліфікації Ліги чемпіонів команда Мірчі Луческу програла з рахунком 1:2.

Антверпен відкрив рахунок уже на початку зустрічі після результативного удару Вінсента Янссена, але ще до перерви кияни змогли вирівняти становище стараннями Віктора Циганкова. Проте у другому таймі Мануель Бенсон вразив ворота киян зі штрафного та здобув перемогу для бельгійської команди.

До вашої уваги відео голів і огляд матчу Антверпен - Динамо:

Антверпен - Динамо 2:1

Голи: Янссен, 7, Бенсон, 70 - Циганков, 40

Антверпен (стартовий склад): Бутес - Де Лат (к), Алмейда, Краснічі, Пачо - Наінгголан, Альхассан, Геркенс, Мійосі - Бенсон, Янссен.

Динамо: Бущан (Бойко, 63) - Караваєв (Кендзьора, 63), Сирота (Боль, 88), Забарний (Попов, 46), Дубінчак (Вівчаренко, 79) - Сидорчук (к) (Андрієвський, 46), Шепелєв, Гармаш (Шапаренко, 46), Циганков (Антюх, 79), Вербич (Ванат, 46) - Супряга (Бєсєдін, 63).