Шахтар розгромив клуб із Саудівської Аравії в контрольному матчі

"Гірники" відправили у ворота суперника п'ять м'ячів без відповіді.
2022 г., 15 серпня, 14:27
Шахтар розгромив Аль-Фатех / ФК Шахтер Донецк

У понеділок, 15 серпня, донецький Шахтар провів черговий контрольний матч на тренувальному зборі в Словенії.

У поєдинку, що проходив у форматі два тайми по 40 хвилин, "гірникам" протистояв представник вищого дивізіону Саудівської Аравії Аль-Фатех.

Команда Ігора Йовічевіча не зазнала особливих проблем у матчі, розгромивши суперника з рахунком 5:0.

Ще в першій половині зустрічі Шахтар відправив у ворота Аль-Фатеха чотири м'ячі без відповіді - дубль на свій рахунок записав Данило Сікан, а ще по голу забили Владислав Вакула і Сергій Кривцов. Остаточний рахунок у поєдинку встановив, реалізувавши пенальті, нападаючий Лассіна Траоре, який нещодавно повернувся до загальної групи після важкої травми.

Шахтар - Аль-Фатех 5:0

Голи: Сікан, 7, 37, Вакула, 25, Кривцов, 34, Траоре, 80+1 (пен.)

Шахтар: П'ятов (Шевченко, 55), Бондар, Кривцов, Чоботенко, Корнієнко, Фаріна, Джурасек, Очеретько (Криськів, 55), Кащук, Вакула, Сікан (Траоре, 55).

Сьогодні Шахтар та Аль-Фатех проведуть ще один контрольний матч, який розпочнеться о 19:00 за київським часом.

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...