Шахтар у рамках товариської зустрічі поступився Аустрії

Донецький не зумів обіграти команду з Австрії.
2023 г., 20 січня, 18:32
ФК Шахтар / shakhtar.com

У п'ятницю, 20 січня, у рамках товариського матчу Шахтар зустрічався з Аустрією. Матч завершився перемогою команди з Австрії з рахунком 2:1.

Донецький клуб до 72-ї хвилини поступався супернику, зумівши забити лише один м'яч завдяки голу Артема Бондаренка. Хавбек відзначився із 11-метрового.

Нагадаємо, наступний товариський матч Шахтар проведе проти Копера. Гра відбудеться 27 січня, стартовий свисток прозвучить о 16:30 за Києвом.

Шахтар - Аустрія 1:2

Голи: Бондаренко, 79, пен – Холанд, 24, Коп, 72.

Шахтар (перший тайм): Шевченко – Гочолейшвілі, Козик, Фарина, Михайличенко – Джурасек, Назаріна – Очеретько, Тотовицький, Борячук – Кулаков.

Шахтар (другий тайм): Трубін – Конопля, Бондар, Матвієнко, Топалов – Степаненко, Криськів – Зубков, Бондаренко, Петряк – Сікан.

Попередження: Рантфль, 56

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Шахтар Товариські матчі