Наставник Зорі: Ми не знаємо, де перебуває Імереков

Ненад Лалатович не зміг пояснити відсутність одного з основних гравців команди в минулому сезоні на стартовий матч нинішньої кампанії.
2023 г., 29 липня, 18:12
Ненад Лалатовіч / скриншот

У рамках першого туру чемпіонату України Зоря в гостях зустрілася з Рухом і поступилася, граючи кінцівку матчу в меншості.

Керманич луганського клубу Ненад Лалатович поділився думками про минулий між командами поєдинок.

"Вітаємо Рух із перемогою. Поки були сили, ми грали в той футбол, у який хотіли: високо атакували, були близько до гравців суперника, агресивно. Ми зрозуміли, що "Рух" гратиме високим пресингом.

Другий тайм почали теж добре. Був момент, коли ми могли забивати другий гол. А за 2:0, можливо, був би кінець матчу.

Тиждень тому на наших тренуваннях було всього 15 гравців. Дуже багато футболістів приєдналися до нас тільки тиждень тому. Гравці багатьох позицій не пройшли повноцінний збір.

Рух був добре готовий фізично. В останні 30 хвилин зустрічі ми отримали непотрібні червону картку і два голи", - заявив сербський фахівець.

Також Лалатович висловився щодо відсутності в заявці на поєдинок Максима Імерекова, який грав важливу роль у команді минулого сезону. Він сказав, що не знає, де перебуває центрбек, зазначивши, що він досить давно відсутній у розташуванні клубу.

"Імерекова не було в команді, коли я приїхав. Ми не знаємо, де знаходиться він. Нам не вистачає багатьох гравців. У нас нова команда, без 5-6 гравців минулого сезону. З кожною грою ми будемо додавати і будемо виглядати краще. Перший тайм показав, як ми хочемо і можемо грати.

Джордан, який отримав червону картку, працює з нами лише 10 днів.

Ми хотіли б мати по два гравці на кожну позицію. Це те, що ми вимагаємо від керівництва клубу, - сказав тренер Зорі.

Варто сказати, що контракт 32-річного захисника з луганським колективом закінчився місяць тому, а про продовження не повідомлялося.