Україна U-21 - Англія U-21 3:2 відео голів і найкращих моментів матчу 16.10.2023

До вашої уваги огляд поєдинку кваліфікації Євро-2025 U-21.
2023 г., 17 жовтня, 00:58
Молодіжна збірна України перемогла Англію / УАФ

У понеділок, 16 жовтня, молодіжна збірна України зустрічалася з Англією у матчі кваліфікації Євро-2025.

Команда Унаї Мельгоси в емоційному поєдинку з драматичною розв'язкою зуміла здобути перемогу над чинними чемпіонами Європи з рахунком 3:2.

Після першого тайму українці вели з перевагою в два м'ячі завдяки голу Назара Волошина та шедевральному удару зі штрафного Олега Очеретька. У другій половині зустрічі англійці скоротили відставання зусиллями Ноні Мадуеке, а на 89-й хвилині Чарлі Крессвеллу вдалося зрівняти рахунок. Проте вже у компенсований до матчу час Ілля Квасниця вирвав для українців переможний результат.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Україна U-21 - Англія U-21 у відборі Євро-2025:

Україна U-21 - Англія U-21 3:2

Голи: Волошин, 31, Очеретько, 43, Квасниця, 90+4 - Мадуеке, 67, Крессвел, 89

Україна U-21: Нещерет, Вівчаренко (Рубчинський 74), Батагов, Салюк, Роман, Очеретько, Бражко, Ярмолюк (Яцик 82), Волошин (Квасниця 74), В’юнник (Краснопір 59), Брагару

Англія U-21: Траффорд, Хамфріс (Ілінг-Джуніор 58), Брентвейт, Крессвелл, Лівраменто (Нортон-Каффі 74), Льюїс, Макаті (Роуі 74), Хекні (Делап 58), Байно-Ґіттенс (Філоджен 58), Елліотт, Мадуеке

Попередження: Льюїс 67, Крессвелл 90+6 - Рубчинський 90+3, Роман 90+6.

Джерело: Суспільне Спорт