"Давно не було таких емоцій": Нещерет оцінив ефектну перемогу України над Англією

Українська молодіжна збірна у яскравому поєдинку здолала чинних чемпіонів Європи.
2023 г., 17 жовтня, 16:24
Руслан Нещерет / УАФ

Воротар молодіжної збірної України Руслан Нещерет поділився враженнями від успіху в матчі кваліфікації Євро-2025 U-21 проти Англії.

"Синьо-жовті" вели з перевагою в два м'ячі після першого тайму, дозволили англійцям відігратися, але у компенсований час вирвали перемогу з рахунком 3:2.

"Давно не було таких емоцій! Здається, востаннє таке відчували на Євро. Це було дивовижно, якщо чесно.

Ми завжди б’ємося за тих хлопців, які зараз на передовій, за своїх батьків. Ми хочемо завжди радувати своїх уболівальників таким футболом.

Можливо, англійці більше контролювали нас, але рахунок на табло, і ми це заслужили. Підтримка на трибунах також була дивовижною", - наводить слова Нещерета офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Україна U-21 - Англія U-21 (3:2).