Вернидуб: По пенальті у ворота ЛНЗ не може бути ніяких питань. Гравець зіграв рукою

Головний тренер криворізького Кривбаса підбив підсумки прешої офіційної гри після зимової перерви.
23 лютого, 18:38
Юрій Вернидуб / instagram.com

В Ковалівці матчем між ЛНЗ Черкаси та криворізьким Кривбасом відновилась УПЛ після зимової перерви.

Керманич криворожан Юрій Вернидуб висловився про результат поєдинку, зокрема, зупинившись на моменті з призначенням пенальті в ворота суперника.

За словами українського спеціаліста, він разом з тренерським штабом впевнився в необхідності 11-метрового ще до того, як Анастасія Романюк прийняла остаточне рішення після перегляду VAR.

"Я думаю, що підсумок сам за себе говорить – ми виграли 3:0. Була непогана гра, але, на мій погляд, з перших хвилин ми взяли мʼяч під контроль. Була наша ініціатива, були моменти, які трошки не реалізували. Потім зʼявився шанс – пенальті. По цьому не може бути ніяких питань, гравець зіграв рукою. Ілич спокійно реалізував.

На другий тайм вийшли, ми не зупинилися, далі грали. Гарний мʼяч забив Аду, а потім Кузик, чий мʼяч, думаю, може бути найкращим у турі.

Думаю, ми заслужили на перемогу. Будемо рухатися далі. На нас чекає 12 турів.

Чи одразу ми зрозуміли, що має бути пенальті? Так, зараз така у нас апаратура. Ви ж бачили – у нас на лаві запасних є свій iPad, який показує матч. Ми ще раніше побачили, що там було порушення. Тому не було ніяких питань та сумнівів", - заявив Вернидуб.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

КЛЮЧОВІ СЛОВА: Кривбас Юрій Вернидуб

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...