Зоря - Металіст 1925 2:1: огляд матчу і результат гри 31.03.2024

Харківська команда під керівництвом Скрипника продовжила безвиграшну серію.
31 березня, 18:36
Зоря обіграла Металіст 1925 / ФК Зоря

У неділю, 31 березня, Зоря зустрічалася з Металістом 1925 у рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Харківська команда вже у п'ятому матчі поспіль не змогла здобути першу перемогу під керівництвом Віктора Скрипника, зазнавши поразки від луганців з рахунком 1:2.

Зоря вийшла вперед під кінець першого тайму, коли після чудової розрізної передачі від Арсенія Батагова відзначився Едуардо Герреро.

У середині другої половини гри, яка почалася із затримкою через повітряну тривогу, Металісту 1925 вдалося відігратися зусиллями Дмитра Юсова, який переправив м'яч у ворота після подачі з кутового. Проте незабаром все той же Герреро підловив голкіпера суперника і несподівано пробив з-за меж штрафного майданчика точно під ближню стійку.

Під кінець матчу він знову був перерваний через повітряну тривогу, а після відновлення результат залишився незмінним.

Зоря, набравши 22 очки, посідає 12-е місце у турнірній таблиці УПЛ. Металіст 1925 з 16 балами йде на 15-й позиції.