Ворскла - Динамо 1:5: огляд матчу і результат гри 31.03.2024

Київській команді вдалося відправити у ворота суперника п'ять м'ячів.
31 березня, 19:40
Динамо здобуло розгромну перемогу над Ворсклою / ФК Динамо Киев

У неділю, 31 березня, Ворскла приймала на своєму полі Динамо в рамках 22-го туру української Прем'єр-ліги.

Підопічні Олександра Шовковського здобули переконливу перемогу над полтавською командою, розгромивши її з рахунком 5:1.

Динамо вдалося відкрити рахунок на 30-й хвилині матчу, коли обігравши воротаря, відзначився Владислав Ванат. Подвоїли перевагу кияни перед перервою зусиллями Володимира Бражка, який точно пробив низом після подачі з кутового.

У другій половині зустрічі гості довели результат до розгромного. Практично одразу після перерви відзначився Микола Шапаренко, реалізувавши пенальті, а на 77-й хвилині він оформив дубль, перекинувши голкіпера Ворскли.

У другому таймі матчу також відбулося повернення на поле Андрія Ярмоленка, який через травму не грав із жовтня минулого року. Він і записав на свій рахунок п'ятий гол Динамо у цій зустрічі на 78-й хвилині.

Джерело: ФК Динамо Киев

Ворскла ж змогла відповісти лише результативним ударом Миколи Ковталюка ближче до кінця поєдинку.

Динамо, набравши 41 очко, посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ, Ворскла з 29 балами розташувалася на сьомому рядку.

Статистика матчу Ворскла - Динамо 22-го туру чемпіонату України

Ворскла - Динамо 1:5

Голи: Ковталюк, 83 - Ванат, 30, Бражко, 45+3, Шапаренко, 47 (пен.), 77, Ярмоленко, 78

Володіння м'ячем: 41% - 59%
Удари: 16 - 10
Удари у площину: 6 - 9
Кутові: 3 - 5
Фоли: 17 - 14
Атаки: 110 - 129

Ворскла: Ісенко - Крупський, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Бацула, Корнієнко - Нестеренко (Глущенко, 68), Толі (Челядін, 48), Сіссоко, Кане - Степанюк.

Динамо: Бущан - Тимчик (Караваєв, 80), Попов, Сирота, Дубінчак - Бражко (Біловар, 85), Андрієвський - Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Кабаєв (Ярмоленко, 66) - Ванат (Пономаренко, 80).