Нещерет прокоментував свою результативну помилку у матчі з Вересом

Руслан вибачився перед фанатами киян.
10 серпня, 15:05
Руслан Нещерет / ФК Динамо Киев

Київське Динамо стартувало у новому сезоні української Прем'єр-ліги нелегкою перемогою над Вересом з Рівного (2:1), де результативної помилки припустився Руслан Нещерет.

Голкіпер "біло-синіх" вперше прокоментував свою помилку у матчі УПЛ, звернувшись до уболівальників:

"Хочу попросити вибачення у команди за таку прикру помилку, за те, що змусив хлопців понервувати. Вважаю, треба бути стійким, воротарям це особливо потрібно. Про цю помилку під час гри необхідно негайно забути, бо немає часу розчаровуватися.

Верес - хороша команда, вони це довели у попередньому поєдинку з Каратами. Те, як ми виходили з-під пресингу у першому таймі, було чудово. А у другому таймі, якби не помилка, спокійно б довели гру до перемоги", - цитує Нещерета офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, вже наступного вівторка, 13 липня, київське Динамо зіграє матч-відповідь проти шотландського ФК Рейнджерс. Матч заплановано на 21:45 за київським часом.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!

Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...