Олександрія - Шахтар 4:3: огляд матчу та результат гри 24.08.2024

Команда Руслана Ротаня виграла в сезоні три матчі з трьох, тоді як "гірники" зазнали вже другої поразки.
24 серпня, 14:59
Олександрія - Шахтар / ФК Александрия

У суботу, 24 серпня, четвертий тур Української Прем'єр-ліги стартував матчем між Олександрією і Шахтарем.

У середині першого тайму здавалося, що гості спокійно зароблять три очки, адже до 25-ї хвилини рахунок був уже 2:0 на користь "гірників".

Спочатку автоголом відзначився Артем Шабанов, після чого Дмитро Криськів подвоїв перевагу своєї команди.

Однак потім за справу взявся Олександр Філіппов. На 37-й хвилині оборона Шахтаря привезла сама собі перший гол форварда, який одним дотиком перекинув воротаря, а іншим відправив м'яч у порожні ворота.

За кілька хвилин Іван Калюжний зважився на дальній удар метрів із 30-ти - м'яч рикошетом від штанги опинився в сітці.

А відразу після перерви Філіппов доповнив свій хет-трик. Форвард реалізував пенальті за гру рукою у виконанні Валерія Бондаря, а потім він втік із центрального кола на побачення з воротарем і успішно переграв свого візаві.

Команда Маріно Пушича була не готова до такого удару. Футболісти донецького клубу хоч і змогли скоротити скоротити відставання в рахунку до мінімуму, але це сталося надто пізно.

Гравці Олександрії втримали переможний результат, який приніс їм заслужені три очки. Підопічні Руслана Ротаня продовжують очолювати таблицю чемпіонату, вигравши всі три матчі. Шахтар же на даний момент залишається другим із шістьма очками після чотирьох зіграних турів.

Статистика матчу Олександрія - Шахтар четвертого туру УПЛ

Олександрія - Шахтар 4:3
Голи: Філіппов, 37, 48 (пен.), 57, Калюжний, 41 - Шабанов, 16 (аг), Криськів, 25, Педріньо, 90+4.

Володіння м'ячем: 49% - 51%
Удари: 8 - 8
Удари в площину: 6 - 3
Фоли: 10 - 15
Атаки: 86 - 93

Олександрія: Єрмаков - Кравченко (Кампос, 68), Копина (Скорко, 81), Шабанов, Мартинюк (Смирний, 81) - Калюжний, Безерра, Ковалець (Мишньов, 61), Шостак (Ващенко, 46), Шулянський - Філіппов.

Шахтар: Різник - Конопля (Тобіас, 79), Бондар, Матвієнко (Франьїч, 63), Азарові (Егіналду, 63) - Бондаренко (Невертон, 63), Криськів, Судаков - Педріньо, Сікан (Траоре, 63), Кевін.

Попередження: Ващенко - Матвієнко.