Претенденти на перемогу на ЧС-2022

ISPORT.ua розповідає про головних фаворитів на перемогу на чемпіонаті світу у Катарі.
2022 г., 20 жовтня, 14:10
Трофей чемпіонату світу / FIFA

У неділю, 20 листопада, стартує найочікуваніша подія поточного року у спортивному світі - чемпіонат світу з футболу.

Міжнародний турнір вперше пройде у Катарі, який виграв право на проведення мундіалю у 2010 році. З того моменту арабська країна ретельно готувалася до проведення чемпіонату світу: будувала стадіони, райони, інфраструктурні елементи та навіть міста, щоб увійти до історії спорту.

Чемпіонат світу в Катарі - це 22-й мундіаль за всю історію спорту, проте лише вісім національних збірних вигравали трофеї. Тож майбутній турнір можна подарувати нового чемпіона або хтось із минулих підтвердити свій статус.

Головні фаворити чемпіонату світу-2022 у Катарі

На міжнародному турнірі візьмуть участь 32 команди, які на першій стадії були розподілені на вісім груп по чотири учасники. Команди, які посіли перші два місця, вийдуть у плей-офф ЧС-2022.

10. Данія

Незважаючи на велику кількість учасників, виділяється головний фаворит на перемогу на чемпіонаті світу у Катарі. Ця збірна є Бразилія, яка виграла відбір серед представників Південної Америки.

Чинний чемпіон світу збірна Франція входить до числа збірних, які мають високі шанси на перемогу. Проте турнір пропустить один із лідерів команди – Нголо Канте, що може ускладнити ситуацію для них. Але в той же час тепер за команду гратиме Карім Бензема – володар Золотого м'яча.

Збірна Англії, яка не вигравала турнір 1966 року, має гарні шанси здобути трофей, якщо змінить свою гру, оскільки в останніх матчах Ліги націй команда Гарета Саутгейта була далека від оптимальних кондицій.

Велика увага також буде прикута до Ліонеля Мессі разом зі збірною Аргентини. Один із найкращих гравців в історії продовжує мріяти про головний трофей. Нещодавно вони виграли Кубок Америки, однак, щоб зрівнятися з легендарним Дієго Марадоною Мессі, потрібно виграти мундіаль, а шанси аргентинської команди високі.

П'ятірку збірних, які входять до числа головних претендентів на перемогу, замикає збірна Іспанії на чолі з Луїсом Енріке. Іспанська команда спокійно пройшла кваліфікацію, перебуває у добрій формі, а значить може виграти трофей.

Де пройде чемпіонат світу-2022

Футбольні матчі чемпіонату світу в Катарі пройдуть на восьми стадіонах у п'яти містах. Матч-відкриття, у якому зіграють збірні Катару та Еквадору, пройде у місті Ель-Хаур на стадіоні Ель-Байт.

Фінальний поєдинок міжнародного турніру буде зіграний у столиці Катару - Лусаїл на стадіоні Лусаїл-Айконік, який вміщує понад 85 тисяч глядачів.

Термін проведення чемпіонату світу-2022

Міжнародний турнір із футболу пройде з 20 листопада по 18 грудня.

Групову стадію турніру буде зіграно з 20 листопада по 2 грудня. Стадія 1/8 відбудеться з 3 по 6 грудня, чвертьфінальні матчі будуть зіграні 9 і 10 грудня. Півфінали турніру заплановано на 13 та 14 грудня.

Матч за третє місце проходитиме 17 грудня, а фінал відбудеться 18 грудня.

КЛЮЧОВІ СЛОВА: прогноз