Еквадор - Сенегал 1:2 відео голів та найкращих моментів матчу 29.11.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео голів та найяскравіших епізодів минулого поєдинку мундіалю.
2022 г., 30 листопада, 00:06
Еквадор - Сенегал / Getty Images

У вівторок, 29 листопада, відбувся матч третього туру групового етапу чемпіонату світу-2022, у якому Сенегал обіграв Еквадор з рахунком 2:1, що дозволило йому вирвати путівку до 1/8 фіналу турніру.

Під завісу першого тайму Ісмаїла Сарр реалізував пенальті, вивівши сенегальців уперед. Після перерви Мойзес Кайседо повернув еквадорців у гру, проте Сенегал практично відразу повернув собі перевагу зусиллями Каліду Кулібалі.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Еквадор - Сенегал у третьому турі ЧС-2022:

Еквадор — Сенегал 1:2
Голи: Кайседо, 67 — І. Сарр, 44 (пен.), Кулібалі, 70

Володіння м'ячем: 61% - 39%
Удари (в площину): 8(4) - 15(6)
Кутові: 3 - 6

Еквадор: Галіндес — Анхело Пресіадо (Поросо, 85), Торрес, Інкап’є, Еступіньян — Франко (Сіфуентес, 46), Груесо (Сармієнто, 46), Кайседо — Плата, Естрада (Реаско, 64), Валенсія.

Сенегал: Е. Менді — Сабалі, Кулібалі, Якобс, Діалло — Сісс (Н. Менді, 75), П. Гує — І. Ндіає (Б. Дьєнг 75), І. Гує, І. Сарр — Діа (Сіссе, 90+5).

Попередження: І. Гує.