Аргентина - Австралія 2:1: огляд матчу та результат гри 03.12.2022

Аргентина вийшла до чвертьфіналу турніру.
2022 г., 3 грудня, 22:56
Збірна Аргентини / Getty Images

У суботу, 3 грудня, у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу збірна Аргентини зустрічалася з Австралією.

Перший тайм до 35-ї хвилини був вкрай нудним і без небезпечних моментів біля воріт обох команд, проте капітан аргентинців зумів вичавити свій гол із міні-епізоду. Ліонель Мессі відзначився завдяки влучному удару в нижній кут.

У другій половині зустрічі австралійці привезли самі собі гол. Голкіпер Метью Раян невдало пішов в обведення, після чого втратив м'яч, а форвард Хуліан Альварес пробив у порожні ворота, подвоївши перевагу своєї команди.

Інтрига повернулася до матчу на 77-й хвилині після неймовірно вдалого автоголу Аргентини від дальнього удару від форварда суперників.

Обі команди, що залишився, мали моменти для того, щоб забити ще голи, проте матч так і завершився перемогою аргентинців з рахунком 2:1.

Таким чином, "небесно-блакитні" вийшли до чвертьфіналу, де зіграють проти збірної Нідерландів.