Хорватія - Бразилія 0:0 (дод. час 1:1, по пен. 4:2): відео голів та найкращих моментів матчу 09.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео всіх голів та найяскравіших моментів захоплюючого протистояння Європи та Південної Америки.
2022 г., 9 грудня, 21:16
Хорватія - Бразилія / Getty Images

У п'ятницю, 9 грудня, у рамках 1/4 фіналу чемпіонату світу 2022 року відбувся матч між збірними Хорватії та Бразилії.

За 90 хвилин основного ігрового часу команди не змогли визначити переможця. Наприкінці першого овертайму Неймар подарував "пентакампеонам" лідерство. Однак вони його не зуміли утримати – за три хвилини до кінця поєдинку Бруно Петкович відновив паритет.

У серії післяматчевих пенальті хорвати знову переграли свого опонента, вийшовши до півфіналу мундіалю вдруге поспіль.