Франція - Марокко 2:0 огляд матчу та результат гри 14.12.2022

Другий півфінал подарував масу емоцій та вражень.
2022 г., 14 грудня, 22:55
Франція пробилася до фіналу / Getty Images

У рамках ½ фіналу чемпіонату світу з футболу, який проходить у Катарі, зустрічалися збірні Франції та Марокко.

Стартовий відрізок поєдинку одразу дав зрозуміти, що гра буде дуже цікавою. Вже на п'ятій хвилині Варан класно знайшов Грізманна у штрафному майданчику, той скинув на Мбаппе, однак у нього удар не вийшов, але Ернандес додав і забив.

Буквально кілька хвилин спокійної гри та Марокко включився у гру. Унаї пробив з далекого, але Льоріс зіграв чудово. Потім номінальні гості намагалися тримати більше м'яча у себе та за рахунок індивідуальних дій знайти шанс для взяття воріт.

Незважаючи на те, що марокканці тримали м'яч у себе, французи не забували про контратаки. В одній з таких Жиру міг збільшувати перевагу, але його вихід один на один завершився ударом у штангу. Потім нападник отримав другий шанс, але пробив дуже неточно із вигідної позиції.

На моменти французів марокканці відповідали своїми. Ель-Ямік міг забити найкращий гол турніру, однак не вистачило пару сантиметрів, - захисник пробив через себе після подачі зі штрафного, але м'яч влучив у штангу.

Перший тайм видався дуже насиченим, а другий продовжився у такому ж темпі. Вже з перших хвилин марокканці почали тиснути на флангах, робити розрізні моменти, входити до штрафного майданчика, але в перші моменти до ударів не доходило, хоч і Франція була затиснута у штрафному майданчику.

Кіліан Мбаппе був тим футболістом, який відводив гру від штрафного майданчика своєї команди. Біг та індивідуальний дриблінг Мбаппе дозволяли партнерам видихнути, хоч і сам француз страждав від жорстких підкатів під себе та поштовхів.

Середина другого тайму пройшла у досить напруженій атмосфері: Франція намагалася втримати м'яч у себе, а Марокко намагався знайти простір, але темп дещо впав.

Темп у Марокко впав, чим скористалася Франція. Європейці створили низку моментів, проте як тільки Коло Муані з'явився на полі, так одразу він забив – першим торканням. Футболіст був першим на добиванні після блокованого удару Мбаппе.

На останніх хвилинах марокканці намагалися забити гол престижу, але це не вийшло. Незважаючи на відважну гру, Франція вийшла у фінал, а Марокко зіграє у грі за третє місце.

Зазначимо, що у першому півфіналі Аргентина розгромила Хорватію (3:0). Матч за третє місце на ЧС-2022 відбудеться 17 грудня, а фінал відбудеться 18 грудня.