Лінекер поділився своїми очікуваннями від фіналу ЧС-2022

Висловив те, що думає, мабуть, більшість.
2022 г., 18 грудня, 16:48
Гарі Лінекер / Getty Images

Гарі Лінекер сподівається, що фінал ЧС-2022 не тільки подарує глядачам цікавий матч, а й стане красивим завершенням для Ліонеля Мессі.

Колишний гравець збірної Англії вважає, що цей чемпіонат світу вийшов більш емоційним, аніж попередній. А в фіналі Лінекер сподівається побачити перемогу збірної Аргентини.

"Можливо, чотири роки тому було більше захоплюючих матчів, але на цьому турнірі багато пізніх поворотів – голландці зробили камбек проти Аргентини на останніх хвилинах, неймовірний камбек Хорватії проти Бразилії та великі сюрпризи на ранніх стадіях.Марокко стало першою африканською країною, яка вийшла до півфіналу.

Було багато позитивних моментів. Сподіваюся, у фіналі матимемо повторення матчу чотирирічної давності, коли зустріч 1/8 фіналу закінчилася 4:3 на користь Франції. Можливо, цього разу все буде навпаки. І гол Мессі на 90-й хвилині був би дуже доречним! Але яка б команда не перемогла, вона заслужить на це", - цитує англійця офіційний портал FIFA.

Лінекер вважає, що Мессі заслуговує взяти титул чемпіона світу просто за те, що він дав футболу протягом своєї кар'єри. І до того ж екс-футоліст певен, навіять якщо виграє Франція, думка людей про Лео не зміниться.

Нагадаємо, що матчя Аргентина - Франція розпочнеться о 17:00 за київським часом.