Аргентина - Франція 3:3 (дод. час 1:1, по пен. 4:2): відео голів та найкращих моментів матчу 18.12.2022 ЧС-2022

Представляємо вашій увазі відео всього, що відбувалося у неймовірному фіналі мундіалю.
2022 г., 18 грудня, 21:27
Ліонель Мессі та Кіліан Мбаппе / Getty Images

У неділю, 18 грудня, у Лусаїлі відбувся фінальний матч чемпіонату світу 2022 року між збірними Аргентини та Франції. Після нічийного результату 3:3, південноамериканці перемогли у серії післяматчевих пенальті, ставши триразовими володарями кубка світу.

Вже в першому таймі "альбіселесте" організували собі подвійну перевагу завдяки голам Ліонеля Мессі та Анхеля Ді Марії.

За 10 хвилин до кінця матчу Кіліан Мбаппе протягом всього двох хвилин не лише відіграв один гол, а й взагалі зрівняв рахунок.

На старті другого екстра-тайму все той же Мессі знову вивів аргентинців уперед, але Мбаппе теж знайшов чим відповісти, реалізувавши свій другий пенальті.