Олімпійські ігри-2024: усі медалі українців

Слідкуйте на ISPORT за успіхами українських спортсменів.
11 серпня, 18:49
Україна на Олімпіаді-2024 / Getty Images

У п'ятницю, 26 липня, у Парижі (Франція) відбулася церемонія відкриття ХХХIII літніх Олімпійських ігор.

Участь на турнірі брала українська команда, у складі 140 спортсменів, які виступали у 23 видах спорту.

За шістнадцять днів Олімпіади в Парижі українські спортсмени багато разів виборювали нагороди різної якості.

Після не найвдалішого початку, українці почали брати одну медаль за іншою, що дозволило їм увірватися та утримувати місце у ТОП-20 країн змагання.

На жаль, до кінця Олімпійських ігор темп завоювання нагород знизився, внаслідок чого Україна опустилася на 22 місце медального заліку.

Загалом українці були нагороджені дванадцятьма медалями у семи різних видах спорту. Ольга Харлан стала єдиною представницею України, яка зуміла здобути більше однієї медалі ("золото" у командному фехтуванні та "бронза" в індивідуальному турнірі).

Усі медалі українців на Олімпіаді-2024:

"Золото":

"Срібло":

"Бронза":

Нагадаємо, на ISPORT можна ознайомитись із медальним заліком Олімпійських ігор 2024 року, які проходили у Парижі.