Україна завоювала п'ять медалей за третій день Всесвітніх ігор-2022

Наші спортсмени продовжують йти у трійці найкращих у медальному заліку змагань.
2022 г., 11 липня, 08:23
Олексій Бичков / theworldgames.org

У Бірмінгемі (штат Алабама, США) продовжуються Всесвітні ігри-2022, участь у яких бере участь збірна України.

У третій день змагань збірна України здобула п'ять медалей у двох видах спорту – дві золоті нагороди та три бронзові.

Українець Олексій Бичков став чемпіоном Всесвітніх ігор-2022 з паверліфтингу у надважкій вазі. 36-річний спортсмен у напруженій боротьбі вирвав золото – загальна вага склала 1115 кг, за які він набрав 107,92 бала, що всього на 0,24 бала більше, ніж у срібного призера.

Ще одну медаль у пааерліфтингу Україні принесла Тетяна Мельник – вона здобула бронзову нагороду у надважкій вазі.

Також українські спортсмени вибороли три медалі у сумо. У жіночих відкритих змаганнях наші спортсменки здобули одразу дві нагороди – Іванна Березовська стала чемпіонкою, а Світлана Яромка – бронзу.

Примітно, що у півфіналі Березовська взяла реванш у Яромки за поразку у фіналі суперважкої категорії.

Крім того, Олександр Вересюк взяв бронзу у чоловічій відкритій категорії.

У медальному заліку збірна України посідає третє місце. За загальною кількістю нагород наша команда поділяє перше місце з Італією – у команд по 22 медалі.