Збірна України з футзалу стала переможцем Кубку трьох націй

Українська команда взяла гору над Молдовою та Румунією.
2022 г., 19 вересня, 21:49
Збірна України з футзалу / futsal.md

Збірна України з футзалу під час навчально-тренувального збору в рамках підготовки до старту відбору на чемпіонат світу-2024 взяла участь у товариському турнірі Кубку трьох націй, що відбувся у молдовському Чореску.

У першому матчі підопічні Олександра Косенка здобули перемогу над господарями змагань, збірною Молдови, з рахунком 7:4.

У другому поєдинку у понеділок, 19 вересня, "синьо-жовті" зустрічалися з командою Румунії. Рахунок у матчі відкрив Ігор Чернявський, проте незадовго до перерви суперники відігралися. У другому таймі у складі української команди відзначився Данило Абакшин, а наприкінці матчу румуни забили у свої ворота. У підсумку українці виграли з рахунком 3:1 та стали переможцями турніру, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

У заключному матчі турніру 20 вересня збірні Молдови та Румунії розіграють друге-третє місця.

Нагадаємо, раніше став відомий розклад матчів збірної України в основному раунді відбору ЧС-2024.