Магучіх виграла турнір у Франції, Левченко здобула "бронзу"

Ярослава другий день поспіль закінчує перемогою та рекордом змагання.
2023 г., 4 лютого, 22:55
Ярослава Магучих / Getty Images

У Франції продовжився світовий легкоатлетичний тур, у якому беруть участь українські спортсменки.

"Золото" турніру зі стрибків у висоту виборола Ярослава Магучіх, якій підкорилася висота 1,95 м. З наступною планкою (2,01 м) Ярослава вже не впоралася. При цьому вона встановила новий рекорд змагань.

Поряд з нею на п'єдесталі на третьому місці розташувалася Юлія Левченко, яка стрибнула на 1,84 м. Планка вище виявилася недосяжною (1,88 м).

Примітно, що з таким самим результатом виступила і Урте Байкстіте з Литви, яка виграла "срібло", проте Юлія використала більше спроб.

Нагадаємо, що днем ​​раніше Ярослава Магучіх виграла турнір у Норвегії, також встановивши новий рекорд змагання.