Україна зіграла внічию з Сербією у відборі ЧС-2024 з футзалу

"Жовто-сині" не змогли повторити успіх попередньої зустрічі з сербами, коли була оформлена розгромна перемога.
2023 г., 11 жовтня, 20:38

У середу, 11 жовтня, в угорському Беретьєуйфалу пройшов матч четвертого туру групового етапу відбору чемпіонату світу-2024 з футзалу, в якому зійшлися збірні України та Сербії.

Команди проводили зустріч у відповідь. Нагадаємо, що 6 жовтня "жовто-сині" розгромили свого опонента з рахунком 6:1.

Проте цього разу такого побоїща не було. Більше того, на кінець першого тайму серби вийшли вперед. Але, на щастя, на 26-й хвилині Євген Жук відновив паритет.

За 13 хвилин ігрового часу, що залишилися, жодна з команд не змогла вирвати перемогу - в результаті була зафіксована нічия 1:1.

Україна - Сербія 1:1
Голи: Жук, 26 - Петров, 17.

Україна: Савенко, Корсун, Фаренюк, Швед, Шотурма.

Заміни: Ципун, Абакшин, Жук, Завертаний, Зварич, Лебідь, Мельник, Педяш, Семенченко.

Після чотирьох матчів Україна посідає перше місце Групи В, маючи в активі сім очок. Однак її може обігнати Польща, яка ще має зіграти з Бельгією.